VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Žena

(dívka, holka, slečna, paní) Shrnutí: Přijdou problémy

Výklad snu: Tyto sny odráží buďto některou skutečnou osobu, kterou znáte ze svého života a nebo poukazují na konkrétní situaci, které momentálně čelíte. V závislosti na tom, jak se k vám daná žena ve snu chová, to představuje váš postoj k danému problému či osobě.

Na straně jedné sen představuje pozitivní směry myšlení a také náladu. Na straně druhé s sebou však může nést skryté komplikace, které se na první pohled v dané situaci nemusí zdát, avšak později vyplují na povrch.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Sex se ženou ve snu

Shrnutí: Pozitivní pohled na svět

Sny, ve kterých provozujete sex s přítelkyní či jakoukoliv jinou ženou, představují váš bezstarostný pohled na svět. Pozitivní směry myšlení, nadhled a spokojenost s aktuálním životním stylem. Podrobnější výklad snu najdete pod heslem "sex".


Stará žena ve snu

(stařena) Shrnutí: Varování

Starší ženy jsou ztělesněním moudrosti a rozvahy. Pokud vás ve snu ona dáma kárala či upozorňovala, neberte její slova na lehkou váhu. Máte ještě jednu možnost se zamyslet nad svým jednáním nebo kroky, které plánujete v dohledné uskutečnit. Podobný výklad najdete u výrazu "babička".


comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, jmenuji se Alois, nar. 8. 9. 1971, jsem ve znamení panna. Co mě čeká upřímně? Děkuji, Alois.

comment
Anonym(odepsat)

Chtěla bych znát svoji budoucnost v lásce 28. 1., znamení vodnář.

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, význam když vidím mou sestru jak se vysvléká před mým přítelem a on se na ni dívá s úsměvem. Děkuji. Jsem beran 14. 4.

forum
Anonym(odepsat)

@Anonym: Tenhle sen znamená, že byste se s ním neměla stýkat...