VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Výtah

Shrnutí: Vzestup či pád

Výklad snu: Jízda výtahem poukazuje na pocity, které u vás aktuálně převládají.

Jízda výtahem do horních pater poukazuje na to, že se vám momentálně v životě daří. Užíváte si tuto vzestupnou tendenci. Máte pocit, že vás nic neohrozí, ale buďte obezřetní. Z vysoké výšky může přijít i vysoký pád zpět dolů.

Naopak jízda výtahem do spodních pater (přízemí) poukazuje na pocity zmaru, nejistoty z toho co bude a jak nastávající situace zvládnete. Nebojte se. Ze spodních pater můžete už pouze stoupat - tedy, bude jen lépe!

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Zaseknutý výtah ve snu

Shrnutí: Naprostá ztráta kontroly

Život jste měli pevně pod kontrolou, ale něco, co vám vstoupilo do života, vás vykolejilo. Již se necítíte tak neohroženě a ba naopak, máte strach, že vás někdo ohrožuje.

Možná někdo v práci, kdo má ostřejší lokty, je výkonnější než vy a obáváte se o svou pracovní pozici. Buďte obezřetní ve svých krocích a pečlivě vnímejte okolí. Něco vám uniklo.


comment
Anonym(odepsat)

Po vyjetí výtahem nahoru se utrhlo dno (syn v něm jednou skočil a já jsem mu řekla, ať to nedělá, co kdyby se utrhlo dno) a syn spadl dolů, já to viděla, dole se snažil postavit, ale nešlo mu to, když jsem za ním přijela do nemocnice, řekli mi, že bude v pořádku, ležel na jipce... probudila jsem se...