VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Zřícení letadla

Shrnutí: Plány se vám bortí pod rukami

Výklad: Je vlastně opakem vzletu letadla, které je popsáno o kousek výše. Namísto toho, aby se vám dařilo a vaše plány vzkvétaly, dojde k náhlému zřícení. Plány se začnou nevyhnutelně hroutit.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu letadlo , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o letu letadlem

Shrnutí: Nízké sebevědomí

Jsou to obavy. Vaše obavy. Místo toho, abyste vy sami řídili svůj život, své myšlenky a vize, vidíte, jak je řídí a naplňují druzí. Máte z toho výčitky a zároveň i nepříjemný pocit z toho, jak nabírají na rychlosti a postupně se vám vzdalují. Máte strach, že jim nestačíte a ani stačit nebudete.


Sny o zmeškaném letu

Shrnutí: Jste velmi pracovně vytíženi

Pohráváte si s mnoha myšlenkami, které nestíháte uskutečňovat. Nic se vám nedaří a co můžete, to pokazíte nebo promeškáte. Ztrácíte se v tom, že nevíte co dřív a díky tomu většinu příležitostí jen promarníte.


Sny o vzletu letadla

Shrnutí: Začínáte si plnit sny

Svůj život máte pevně v rukou a začínáte uskutečňovat všechny své vize a myšlenky. Stejně jako letadlo vzlétá, tak i váš život bude mít stoupající tendenci. Zkrátka teď je ten moment, kdy se vám bude dařit.