VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Vlakové zpoždění

(mašina, lokomotiva) Shrnutí: Přehodnocujete myšlenky

Výklad: Máte plán a máte cíl. Víte čeho chcete dosáhnout a o co usilovat. Zpoždění vlaku vám však dává ještě chvíli prostor na to, abyste mohli své myšlenky zhodnotit a případně přehodnotit, aby nedošlo k ukvapenému rozhodnutí. Např. přehodnocení úvěru, hypotéky a jiných dlouhodobých závazků.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu vlak , které je k nalezení i v následujících variantách mašina, lokomotiva , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o zmeškaném vlaku

Shrnutí: Propásli jste příležitost

Znamená, že jste právě minuli některý váš dlouhodobý cíl. Měli jste již dlouhou dobu v plánu, že něco uskutečníte, ale vlivem nečekaných událostí z toho nakonec sešlo. To však neznamená, že ona příležitost nepřijde znovu. Je potřeba vyčkat.


Sny o jízdě opačným směrem

(jízda pozpátku) Shrnutí: Scházíte z cesty pryč

V životě se vám přihodilo něco, co vás posunulo zpět a co vás oddaluje od vysněného snu. Jako příklad můžeme uvést šetření peněz na koupi auta, ale kvůli ztrátě zaměstnání je člověk nucen sáhnout na právě ušetřené peníze. Tím pádem máte mnohem méně peněz než dříve a sen se vám oddaluje.

Neznamená to však ihned selhání, ale jen to, že cesta k vašemu dlouhodobém cíli bude trvat ještě o něco déle.


Sny o vlakovém vykolejení

Shrnutí: Zhroucení vlastních snů

Vaše sny jsou definitivně rozprášeny. Znamená to, že jste se hnali za snem, který se vám nakonec nepodařilo naplnit a tíží vás pocity selhání a strachu z toho, co bude dál a jak bude váš život vypadat.

Stále však můžete plnit jiné své sny. Neznamená to, že kvůli jednomu neúspěchu bude teď každý sen stejným nezdarem.