VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Těhotenský test

(gravidita, mateřství) Shrnutí: Zmatenost

Výklad: Sny, kde si provádíte těhotenské testy, jsou povětšinou negativního rázu, doprovázeny pocitem nejistoty a případně i frustrace z toho, když test vyjde negativní (nebo naopak pozitivní). Záleží na tom, zda právě usilujete o otěhotnění.

Takto promítnutý sen často bývá na základě nějakého reálného podnětu. Může jít o zpožděnou periodu a s tím související sen, snaha o miminko, přijímací zkoušky nebo jiná situace, na kterou myslíte a chcete znát výsledek. Jsou to situace, které vás zkrátka podvědomě někde stále "hlodají" a rádi byste znali jejich výsledek.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu těhotenství , které je k nalezení i v následujících variantách gravidita, mateřství , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o snaze otěhotnět

Shrnutí: Toužíte po změně

Snažíte se do svého života začlenit něco nového, váš život chce změnu a vy to víte. Víte jakou, jen jste se zatím ještě nerozhodli tak učinit.

Tento sen lze vyložit velmi podobně jako výše uvedené "těhotenství". Na rozdíl od něj ale k začlenění toho nového životního řádu zatím ještě nedošlo.


Sny o porodu

(zrození, narození) Shrnutí: Změna životního stylu

Pakliže se vám zdálo o přirozeném porodu bez komplikací, pak je to dobrou známkou. Symbolizuje to zrod něčeho nového, co vám změní dosavadní život. Buď je to něco, co ve vašem životě již nějakým způsobem figuruje nebo v krátké době začne figurovat. Například přijdou noví přátelé, pracovní nabídky, změníte životní styl a podobně.

Pokud se vám zdálo o komplikacích během porodu, pak jde o špatnou zprávu a namísto pozitivních změn přijdou nějaké negativní - např. změna stálého partnera, práce, bydlení, zlozvyky, atp.


Sny o kojení

Shrnutí: Něco vyžaduje vaši pozornost

Sny o kojení symbolizují to, že do vašeho života přišlo něco, co vyžaduje vaši veškerou pozornost a péči. Něco, co se bez vás neobejde a čemu musíte věnovat veškerý svůj čas.