VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Špinavá okna

Shrnutí: Samotářství

Výklad: Zablácená nebo jinak ušpiněná okna, která ve snu zůstávají špinavá. Třeba domovní okna, okna u auta a podobně. Tyto sny poukazují na to, že se uzavíráte sami do sebe. Nezajímá vás, co se okolo vás děje, vlastně vás nezajímá ani to, jak se vám samotným daří. Přežíváte ze dne na den. Žijete samotářský typ života.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu okno , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o otevření okna

Shrnutí: Snaha získat kontrolu nad problémem

Snažíte se získat kontrolu nad některou životní situací. Danou situaci nemáte pevně ve svých rukou a proto hledáte způsob, jak tu kontrolu získat. Nad problémem přemýšlíte a hledáte způsoby, jak jej vyřešit.


Sny o zavření okna

Shrnutí: Ztráta jedné z možností

To znamená, že se vám právě uzavřela jedna z několika možných variant řešení určité životní situace. Nutně se nemusí jednat o řešení, ale třeba jen o možnost. Možnost jedné z mnoha voleb.


Sny o dívání se z okna

Shrnutí: Převaha nad problémem

Hledět otevřeným oknem ve snu symbolizuje to, že nad problémem získáváte převahu. Máte navrch. Danou situaci dobře znáte. Víte, jak ji vyřešit a i víte, co máte dělat a jak se chovat. Na problém nahlížíte z několika rovin.