VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Převezení do nemocnice

(špitál, klinika) Shrnutí: Problému se postavíte čelem

Výklad: Znamená to, že jste se již rozhodli daným sporům čelit a chcete je urovnat. Jste na dobré cestě.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu nemocnice , které je k nalezení i v následujících variantách špitál, klinika , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o operaci

Shrnutí: Vyřešení sporu

Léčba, která zabírá (nebo operace s hladkým průběhem) znamená, že jste v nedávné době čelili problému, který se vám podařilo urovnat.

Naopak ale nevydařená léčba (nebo operace) symbolizuje řešení konkrétního problému, které se vám ovšem nepovedlo. A nebo jste se zaobírali menšími problémy, které ve skutečnosti nic neřeší. Měli byste se na daný problém více soustředit a systematicky jej vyřešit dřív, než bude pozdě.


Sny o uzavřené nemocnici

Shrnutí: Nemožnost vyřešit daný spor

Uzavřená nemocnice vás odmítá přijmout. Znamená to, že jste se rozhodli řešit své spory už příliš pozdě. Musíte si se svými starostmi pomoci sami.


Sny o lékaři

(doktor, doktorka, léčitel, léčitelka, lékařka) Shrnutí: Buďte opatrní

Lékař ve snech představuje jistou formu opatrnosti, kterou chováte vůči svému okolí a nejen tak. Musíte dávat pozor nejen na sebe, ale i na své blízké. Nemusí jít nutně o zdravotní stav, ale klidně na vás nebo právě vaše blízké může chystat podvod a jste tu vy, kdo tuto skutečnost prokoukne.