VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Pevný disk

(pc, laptop, notebook, netbook, tablet, phablet) Shrnutí: Problémy s pamětí

Výklad: Pevný disk je takovou vaší pamětí. Stejně jako se na disk zapisují data, stejně tak se zapisují data i do vaší paměti. Mluvíme tu o dlouhodobé paměti. Pokud ve snu nejsou žádné problémy s diskem, znamená to, že i vaše paměť a vzpomínky fungují výborně. Dokážete rychle a bystře přemýšlet, vzpomínat na staré události a správně analyzovat ty nové.

Rozbitý disk naopak poukazuje na problémy s pamětí. Máte problém se svými vzpomínkami. Matně si vybavujete to, co se vám stalo. Vzpomínky jsou nestálé a vrtkavé - zahalené mlhou. Měli byste více rozvíjet svou paměť.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu počítač , které je k nalezení i v následujících variantách pc, laptop, notebook, netbook, tablet, phablet , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o počítačovém viru

Shrnutí: Úraz

To znamená, že se některá oblast vašeho života "nakazila". Nepodáváte takové výsledky, jaké byste mohli. Příčinou může být např. změna zdravotního stavu.

Sportovec, který byl zvyklý denně trénovat i několik hodin, již nemůže v důsledku poranění trénovat tak, jako to dělával před úrazem.


Sny o počítačové myši

Shrnutí: Způsob chování

Ta představuje jistou formu kontroly. Jelikož počítač přeneseně symbolizuje vaše dovednosti, myší je ovládáte (stejně tak i pomocí počítačové klávesnice). Máte nad nimi kontrolu a ovládáte je tak, jak sami v danou chvíli potřebujete.


Sny o tisknutí

Shrnutí: Kreativní myšlení

Používání tiskárny symbolizuje vaše tvůrčí dovednosti. Znamená to, že jste se na něco připravovali, získávali si nějaké podklady, abyste byli schopni pak onu věc uvést do chodu. Samotný proces tištění je tedy uskutečňování vašich nápadů a myšlenek.