VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Nevěsta

(vdávat se, ženit se) Shrnutí: Zvykáte si na nové změny

Výklad: Nevěsta ve snu symbolizuje přijetí změn, které jsou pro váš životní styl nevyhnutelné. Přijímáte změny s lehkostí a sami se z nich i dokážete radovat. Těšíte se na tyto změny.

Pokud se ve vašem životě prozatím žádné změny "nezabydlují", možná v dohledné době něco přijde. Sami takovou změnu aktivně vyhledáváte.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu svatba , které je k nalezení i v následujících variantách vdávat se, ženit se , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o svatební účasti

Shrnutí: Bojíte se nadcházejících změn

Pokud se vám zdá, že se účastníte svatby, ale sama svatba se vás netýká - tedy že svatbě pouze přihlížíte, pak to znamená, že na vás doléhá stres. Smíšené pocity, klidně i strach ze změn, které se vás nepřímo týkají a které to s sebou přináší.


Sny o svatebních přípravách

Shrnutí: Připravujete se na nadcházející změny

Připravujete se na nadcházející životní změny. Na změny, které váš život uvrhnou do rovnováhy. Budete se cítit velmi klidně a vyrovnaně. Životní situace budete řešit s rozvahou.


Sny o svatební hádce

Shrnutí: Váháte nad svým rozhodnutím

Nejste si jisti krokem, který chcete udělat. Chcete udělat změnu, ale nevěříte si a nebo nevěříte osobě blízké, se kterou se rozhodnutí váže. Jste stále na vážkách a nemůžete se rozhodnout. Možná nechcete udělat právě vy ten první krok. Toto dilema postupem času sílí, nakonec si ale budete muset stejně vybrat.