VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Monitor

(pc, laptop, notebook, netbook, tablet, phablet) Shrnutí: Sebekontrola

Výklad: Monitor funguje jako takové okno do duše. Díky monitoru dokážete pracovat s počítačem a tedy i se sebou samým. Jedná se o jakousi sebereflexi, kritické nahlížení na sebe samého.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu počítač , které je k nalezení i v následujících variantách pc, laptop, notebook, netbook, tablet, phablet , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o počítačovém viru

Shrnutí: Úraz

To znamená, že se některá oblast vašeho života "nakazila". Nepodáváte takové výsledky, jaké byste mohli. Příčinou může být např. změna zdravotního stavu.

Sportovec, který byl zvyklý denně trénovat i několik hodin, již nemůže v důsledku poranění trénovat tak, jako to dělával před úrazem.


Sny o počítačové myši

Shrnutí: Způsob chování

Ta představuje jistou formu kontroly. Jelikož počítač přeneseně symbolizuje vaše dovednosti, myší je ovládáte (stejně tak i pomocí počítačové klávesnice). Máte nad nimi kontrolu a ovládáte je tak, jak sami v danou chvíli potřebujete.


Sny o tisknutí

Shrnutí: Kreativní myšlení

Používání tiskárny symbolizuje vaše tvůrčí dovednosti. Znamená to, že jste se na něco připravovali, získávali si nějaké podklady, abyste byli schopni pak onu věc uvést do chodu. Samotný proces tištění je tedy uskutečňování vašich nápadů a myšlenek.