VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Loterie

(bohatství) Shrnutí: Budete mít štěstí

Výklad: Výhra v loterii je stejně jako viz "Nalezené peníze" dobrou zprávou, protože vyhrané peníze vám pomohou překonat životní překážky s grácií a vztyčenou hlavou.

V obou případech dochází k náhodnému peněžitému zisku, ke kterému jste bez vlastního přičinění přišli. Tedy šťastnou náhodou.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu peníze , které je k nalezení i v následujících variantách bohatství , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o chudobě

(bída) Shrnutí: Přijdete o peníze

Tyto sny nebývají příjemné. Často se v takových snech setkáváme s bídou, špinavým prostředím a i chatrným zdravím. Znamená to, že situaci nemáte pevně ve svých rukou, situace se vám vymkla kontrole a toto jsou důsledky nezdaru.

Takový sen může být projekcí konkrétních událostí, které aktuálně ovlivňují váš život. Pociťujete pocity zklamání, bezmoci a osobního selhání.


Sny o nalezených penězích

(bohatství) Shrnutí: Štěstím k bohatství

Peníze, nalezené během snu, jsou dobrou zprávou, protože vám pomáhají překonávat nepředvídatelné životní nástrahy a zkvalitní dosavadní životní úroveň. Dodají vám pocit sebejistoty, moci a vlivu. Stejně tak i radost z toho, že se na vás usmálo štěstí a bude se vám zase jednou dařit.

Podobně hovoříme i např. u výhry v "Loterii" viz dále.


Sny o ukradených věcech

(krádež, loupež) Shrnutí: Využijete příležitosti

Sny o kradených penězích předpovídají příchod některé příležitosti, které se sami chopíte na úkor někoho druhého. V tu chvíli nehledíte na možné dopady, ale hledíte pouze na vlastní prospěch, který z dané situace můžete vytěžit. Toto chování se vám může později vymstít, protože dotčená osoba se s tímto jednáním nemusí smířit. Buďte tedy obezřetní na vaše činy.