VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Jíst rybu

(rybky) Shrnutí: Překonávat problémy

Výklad: Jedení ryb napovídá o překonávání jistých problémů. Problémy, které se vás právě teď týkají a kterých si jste vědomi - ty právě řešíte a získáváte nad nimi kontrolu. Tyto problémy vás delší dobu strašily, ale už nebudou. Úspěšně jste je překonali.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu ryba , které je k nalezení i v následujících variantách rybky , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o mrtvých rybách

Shrnutí: Překonali jste daný problém

Představuje problém, který se stal minulostí. Který se za záhadných okolností sám vyřešil bez vašeho přičinění. Takovým problémem se již nemusíte dále zatěžovat a můžete se věnovat jiným důležitým starostem.


Sny o létajících rybách

(okřídlené ryby) Shrnutí: Problém je mimo vaše chápání

Sny, kde létáte, patří k jedněm z nejpříjemnějších snů, které představují pozitivní změny ve vašem životě. Okřídlená ryba ale naopak představuje problém, který zpovzdálí sledujete a nedokáže uchopit. Je nad vaše chápání a nevíte, jak ho tedy budete řešit.


Sny o zlaté rybce

Shrnutí: Dojde k napravení starých křivd

Zlatá rybka, která se vám snaží splnit jakákoliv přání, poukazuje na to, že se vám s cizí pomocí podaří vyřešit nepříznivou životní situaci. Půjde o takovou událost, která vás v poslední době nejvíce zasáhla. Pomocnou ruku vám podá rodina nebo blízcí přátelé.