VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Držet se za ruce

(paže) Shrnutí: Partnerství, důvěra

Výklad: Předpovídá silný a důvěrný vztah. Držení se za ruce poukazuje na silné pouto, které mezi vámi a vaším partnerem bude (a nebo je) vybudováno. Značí upřímnost, lásku, spokojenost a důvěru mezi partnery.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu ruka , které je k nalezení i v následujících variantách paže , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o mytí rukou

(omývat ruce) Shrnutí: Zbavovat se zodpovědnosti

Znamená to, že se snažíte od některého problému držet dále. Distancujete se od něj a nechcete za něj přijímat zodpovědnost a také následky. Daný problém sledujete zpovzdálí a vyhýbáte se tedy přímé konfrontaci.


Sny o amputaci

(amputování) Shrnutí: Ztráta jistých schopností

Sen, ve kterém nemáte jednu z rukou (nebo nemáte rovnou obě ruce), vám říká, že nemáte dispozice k tomu, co děláte nebo byste chtěli dělat. Ruce totiž představují talentové oblasti vašeho života, jejich ztráta tedy předznamenává selhání v těchto oblastech života.

Zatímco si myslíte (možná si nalháváte), že na to máte, fyzické dispozice vám nedovolí dělat to, co byste si přáli.


Sny o pořezání

(zranění, poranění) Shrnutí: Zklamání z neúspěchu

Na vlastní kůži jste v nedávné době zažili zklamání. Neúspěch v tom, co děláte a v čem si myslíte, že jste dobří. Např. malíř, který maloval obrazy a měl pocit, že je v daném oboru dobrým malířem, uspořádal aukci, ale nikdo jeho obrazy nakonec nechtěl.