VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Hodiny

Shrnutí: Přáli byste si změnu

Výklad snu: Jestliže ve svém snu pozorujete hodiny nebo posloucháte jejich tikot, znamená to, že toužíte po zásadní změně. Bojíte se udělat ten první krok. Vkročit do neznáma a stále zvažujete, zda danou změnu uskutečnit či nikoliv.

Někdy je ale lepší tolik nepřemýšlet a některé věci dělat spontánně. Zkuste si tedy pozměnit barvu vlasů, sestřih nebo upravit styl oblékání. Uvidíte, že se vám změna zalíbí.

Související výklady — budík.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Dostat hodiny ve snu

(darovat, darování) Shrnutí: Čelíte výzvě

Pakliže se vám ve snu zdálo o tom, že vám někdo daroval hodiny (může se jednat o klasické náramkové nebo nástěnné, visací, atp.), tak to znamená, že vás okolí tlačí udělat některé změny, které si vy sami nepřejete (které jsou proti vaší vůli).

Proto s rozhodnutím otálíte na poslední chvíli. Tak nebo tak se ale nakonec musíte rozhodnout. Rozhodnete se správně.


Pozorovat hodiny ve snu

(sledovat hodiny) Shrnutí: Přejete si učinit změnu

Jak již bylo řečeno, pokud se vám ve snech zdá o tom, že sledujete hodiny (tikot či poskakující vteřinovou ručičku), pak vám takový sen napovídá, že byste neměli otálet a učinit změnu, kterou si už delší dobu přejete. Sami určitě víte, o kterou změnu se jedná.

Tak nebo tak změny nastanou, proto není třeba čekat na poslední chvíli.


Rozbít hodiny ve snu

(zastavené, zaseknuté, zaseklé) Shrnutí: Cítíte se osamoceni

Rozbité hodiny symbolizují zastavený čas a samotu, která se postupem času stále více prohlubuje. I přesto, že jste obklopení přáteli či rodinou, stále uvnitř sebe cítíte jakousi prázdnotu. Může jít o staré křivdy, které ve vás zanechávají jizvy a které vám vyskakují na mysl.

Zkuste za tím vším udělat tlustou čáru a podívat se na svět více pozitivně. Třeba si najít nové přátelé nebo si promluvit s partnerem o tom, co vás tíží a získat tím nový životní impulz.