VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Dům

(barák, domeček, byt, bydlení) Shrnutí: Úspěšné podnikání

Výklad snu: Vlastnit nebo vidět ve snu hezky upravený dům znamená, že se vám začne dařit ve vašem podnikání. Sice to chtělo hodně snahy z vaší strany, ale konečně to přinese vytoužené ovoce.

Související výklady — byt.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Stavba domu ve snu

(postavit si dům, stavět si dům) Shrnutí: Touha po rodině

Pakliže se vám ve snu zdá, že vlastníma rukama stavíte dům, znamená to, že toužíte po rodině. Chcete mít stálého partnera a toužíte po dítěti.


Ztráta domu ve snu

(přijít o dům, ztratit dům) Shrnutí: Dluhy

Jestliže se vám zdá o tom, že jste ztratili střechu nad hlavou, značí to, že se dostanete do svízelné situace. Budete dlužit peníze a nebudete vědět, jak z této situace ven. Nechte si poradit odborníky (např. právníky).


comment
Anonym(odepsat)

Dobrý. Mal som sen. Videl som barák, okno a v ňom sa ma ľudia vypytovali čo som, kto som a zrazu teta stála na rímse a nemohla zliezť dole, tak som ju chytil a zniesol na rukách ... Čo by tiež robila na rímse, veď je jej 85 rokov. Je môj najbližší človek, vychovala ma už útleho detstva ako moja matka a nikoho bližšieho ako je ona nemám. Bojím sa o nej. Čo to malo znamenať, prosím?

comment
Aranka(odepsat)

Co znamená, když se zboří půlka domu? Přesně: koupelny a WC. Děkuji za odpověď ?

comment
Pořízka(odepsat)

Dům, primitivní, pitoreskní, středověký a přitom jak od Gaudího... několik pater, dole kotle naplněné mrtvolami dobytka... v igelitu zabalené, kopyta trčela... šla za mužem, co tam bydlel... povrchní znalost osoby... zajímá mě...

forum
Modrá beta(odepsat)

@Pořízka: Viděla bych to asi takto:

Dům, primitivní, pitoreskní, středověký a přitom jak od Gaudího...
Něčeho se bojíte, ale přesto se vám to líbí, a jste tím přitahována.

...dole kotle naplněné mrtvolami dobytka...
Zatím strach převládá, uvědomujete si reálná rizika.

...v igelitu zabalené, kopyta trčela
Tady pracuje podvědomí. Tušíte, že jste ovládána jakousi neznámou mocí. Ještě jste se s tím nesetkala, cítíte obrovskou sílu, čistý mužský element. Objektivně víte, že jste svobodná a můžete odejít, ale jste přitahována. Nevíte si vnitřně se situací rady, tušíte, vnitřně, že prožijete něco sice úchvatného, ale nebude to zadarmo.

Nechte si někde vyložit Tarot, já bych tam viděla flákat se kolem vás kartu č. 15, s jejími nejpůsobivějšími svody. Ono ale podlehnout není zas až tak zlé, když přistoupíte na hru, užijete to o čem jiní jen sní. Ne navždy. Konec bývá bolestivý. Pozor na peníze, žádného chlapa nefinancujte, ani kdyby se jevil jako sám anděl. Nikdy byste je nedostala nazpět.

comment
Babička(odepsat)

Procházela jsem se rozestavěným domem

comment
Nicol(odepsat)

Dobrý den, chci se zeptat, kdysi dávno jsem bydlela v jedné vile a kdykoliv mám nějaký sen, vše se odehrává tam, kde jsem bydlela. Na dnešek se mi zdál sen o tom, že jsem zase byla v tom domě, v kuchyni. Byli tam lidi, moje mamka a teta. Obě jsou živé a našla jsem tam sako, které asi patřilo ženichovi, který si na poslední chvíli rozmyslel svatbu. V tom saku byly v obálce peníze - eura, v krabičce dva snubní prsteny a v té krabičce za látkou bylo schovaných 1000 kč. Vůbec nevím, co by to mohlo znamenat. Prosím poraďte.