VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 21. ledna 2020.
🎁 Svátek mají Běla, Bianka a Géza.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Vodnář (rok Vepře 豬).

Auto

(automobil, vůz) Shrnutí: Způsob reprezentace

Výklad snu: Velmi záleží na tom o čem konkrétně se vám ve snu zdálo. Auta totiž reprezentují vaši osobnost. Udávají prestiž - v závislosti na typu auta, barvy a stavu v jakém se během vašeho snu nacházejí.

Dále rychlost jízdy poukazuje na problémy, do kterých se řídíte a nebo kterým se naopak snažíte vyvarovat. Tady záleží na stylu řízení a pohotovosti vašich reflexů.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Autonehoda ve snu

(bouračka, srážka, nehoda) Shrnutí: Pociťujete následky svých činů

Pokud se vám zdálo o autonehodě, pak jsou to následky vašich činů. Jsou to následky toho, jak neobezřetně jste se chovali. Možná jste záměrně hazardovali v domnění, že dosáhnete lepších výsledků. Teď je ovšem čas nést za to všechno následky. Bylo to vaše rozhodnutí.


Nové auto ve snu

Shrnutí: Zlepšení životní úrovně

Nové auto představuje zlepšení vašeho dosavadního postavení ve společnosti. Možná získáte lepší práci, možná získáte nějaké prémie nebo si dopřejete lepší bydlení (nebo nějaké drobnosti, které zlepší dosavadní životní úroveň). Zkrátka se vám povede zase o něco lépe.


Opravovat auto ve snu

Shrnutí: Urovnáváte staré problémy

Oprava auta je důsledek vašich činů, které s sebou nesou negativní následky. To, co se vám vymklo kontrole a vyústilo v tyto problémy se snažíte opět urovnat. Všechny tyto problémy chcete znovu napravit.

Příkladem může být například změna svého partnera, kdy jste si po nějaké době uvědomili, že to nebylo správné rozhodnutí a nyní usilujete opět o svou původní lásku.


Pomalá jízda ve snu

Shrnutí: Předcházíte problémům

Naopak výklad pomalé jízdy je opačný té rychlé a to tak, že nastalé problémy a situace řešíte s rozmyslem, v klidu a snažíte se zvážit veškerá rizika, která z toho mohou plynout. Toto jednání však může okolí vadit - v jejich očích můžete vypadat nerozhodně - že se neumíte rozhodnout. Stejně tak ale můžete působit inteligentně, vnímavě a hloubavě.


Rozbité auto ve snu

Shrnutí: Učinili jste špatné rozhodnutí

Rozbitá auta poukazují na špatná rozhodnutí, kterých jste se dopustili.

Pakliže se jednalo o nové auto, které se vám porouchalo, tak jde o následky vzniklé nedávným rozhodnutím.

Pokud ve vašem snu šlo o rozbité staré auto, pak hovoříme o následcích z dávné minulosti, kterým právě teď a nebo v dohledné době budete čelit.


Rychlá jízda ve snu

(honička) Shrnutí: Riskujete

Rychlá jízda symbolizuje způsob přemýšlení a hlavně způsob jednání - tedy to, jak dokážete reagovat na nastalé situace. Právě rychlá jízda naznačuje to, že se do řešení konkrétních sporů vrháte po hlavě, bez rozmyslu a bez promýšlení důsledků, které může vaše chování způsobit. Dávejte si proto dobrý pozor na svá rozhodnutí.


Spolujezdec ve snu

Shrnutí: Váš osud svírá někdo ve své hrsti

Pokud se vám zdá, že sedíte na místě spolujezdce (nebo na zadním sedadle), tak jde o to, že vy sami nejste tím, kdo vykonává rozhodnutí. Vezete se na vlně, kterou před vámi razí někdo jiný. Někdo tu za vás rozhoduje, řídí váš život a vy mu stoprocentně nasloucháte. Dejte si ale pozor, protože pokud nastanou nějaké problémy, vás se budou týkat stejně tak.


Staré auto ve snu

(veterán) Shrnutí: Přijde bída

Pakliže se vám ve snu zdá o nějakém starém autu, které má již něco za sebou. Třeba i reziví, je špinavé a porouchané, tak to nevěstí nic dobrého. Znamená to, že se vaše dosavadní životní úroveň o něco zhorší.

Například ztrátou dosavadní pracovní pozice. Ztrátou přítelkyně či čehokoliv jiného, na čem vám záleží a co zajišťovalo aktuální společenský status.


Veterán ve snu

Shrnutí: Obrovské bohatství

Pokud rozlišíme staré auto a veterána, pak naopak oproti starému autu, které nevěstilo nic dobrého, tak veterán představuje pravý opak. Tyto sny poukazují na brzký luxus, který si budete užívat. Zřejmě se vám podaří v práci nebo vyhrajte peněžitý obnos, díky kterému si dopřejete to, co jste do teď nemohli.
comment
Anonym(odepsat)

Ve snu jsem viděla na mém novém autě rýhu (poškození laku).

comment
Anonym(odepsat)

Ve snu mi kompletně rozebrali (odcizili) auto. Zbyl jen rám, blatník, dveře a kabely od elektriky byly pečlivě vyrovnány. Byla to čistá práce bez jakéhokoliv poškození materiálů či dílů. Auto nebylo zaparkované doma, ale na konci slepé ulice v obci kde bydlím.

comment
gaga(odepsat)

Auto zasypané velkou hromadou sněhu.

comment
misaf(odepsat)

Dnes jsem ve snu řídila auto, které vjíždělo do zatáčky tak, že jsem auto nedokázala ovládnout... ale před proražením zábradlí a následným pádem auta do vody, jsem stihla z vozu bezpečně vystoupit ... mně se vůbec nic nestalo, auto zmizelo pod hladinou...
díky za nápovědu... ;) M.

forum
Anonym(odepsat)

@misaf: Podobné se mi zdálo dnes v noci, akorát jsem neprorážel zábradlí, žádné tam nebylo, ale i v pomalé rychlosti nevytočil zatáčku. Z auta jsem vyplaval...

forum
Sprite(odepsat)

@misaf: To samé se mi dnes zdálo taky. V zatáčce auto prorazilo zábradlí a padalo i s mojí rodinou do vody a my se snažili vylézt ven. Jen nevím jestli jsme to dokázali, protože jsem se vzbudil.

comment
Anonym(odepsat)

Viděl jsem soupeřit 2 závodní auta ve snu a to jedno vjelo na druhé a dojeli spolu až do cíle.

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi, že jsem během jedné jízdy autem narazil na dvě nehody. Já sám neboural, ale přihlížel, jak policisté vytahují mrtvá těla z ponořených aut v řece. Celkem mě to rozhodilo...

comment
Anonym(odepsat)

Co když se mi auto rozjelo z útesu do vody a já ho držím z venku a padám s ním?

comment
K.(odepsat)

Z dálky jsem viděl, jak auto mé bývalé přítelkyně (rozešli jsme se už před deseti lety, ale vycházíme spolu dobře) sjelo v parku z cesty a narazilo do stromu. Byla bez zranění.

comment
Anonym(odepsat)

Již po druhé se mi zdálo, že jsem zaparkoval a než jsem se vrátil auto bylo rozebrané.

comment
Anonym(odepsat)

Dnes v noci jsem jel autem a kousek od domova celý unavený zastavil na benzince na snídani. Po cca 10ti minutách jsem vyšel ven a auto bylo pryč. Někdo mi ho ukradl. Nevíte, co to může znamenat? Děkuji.

forum
Anonym(odepsat)

@Anonym: No, já jsem měl dneska totožný sen, akorát jsem zastavil na křižovatce a šel jsem na benzínku pro jídlo.

comment
Anonym(odepsat)

Som tehotná a zdalo sa mi, ze som mojim autom prešla na semafore na červenú a tak som videla, ze ma nasnimala kamera a spolujazdec môj partner po mne kričal ??

comment
Tanos(odepsat)

Na prázdném parkovišti jsem se díval na moje nové auto. Rozjelo se naproti mě a zastavil ho jiný člověk, který byl v autě. Auto zrychlilo, když jelo proti mě.

comment
Mája(odepsat)

Zdálo se mi o krásném červeném autě, že jsem ho vyhrála při nějakém losování a měli jsme z toho velkou radost chtěla jsem ať se prodá a rodina nesouhlasila.

To auto bylo nádherně červené až rudé a s radostí jsem si sedla za volant a moc opatrně jsem jela a také jsem krásně zaparkovala.

comment
Mauš(odepsat)

Někdo mi v noci zrušil mé červené auto před barákem totálně.

comment
Berry(odepsat)

Pořád dokola se mi zdálo, že jedu v rušném provozu couváním a nemohu se otočit.

comment
Juli(odepsat)

Už poněkolikáté se mi zdálo, že jedu na zadním sedadle a auto nikdo neřídí, někdy jsem musela skočit po volantu, někdy jsem nabourala a někdy jsem se prostě jen řítila z kopce dolů.

comment
Zdenča(odepsat)

Ahojky, zdálo se mi, že jsem seděla jako spolujezdec, řídila má přítelkyně, ale nějak jsme se hádali a najednou jsme jeli ze srázu a já viděla jen strom, křičela jsem a chtěla jsem ji ochránit hlavu. Nakonec jsem si ale držela svou. Viděla jsem jen jak jsme nabourali do stromu a pak mě hrozně bolely záda a musela jsem vstát... jsem z toho docela divná. Děkuji

comment
Humpl(odepsat)

Zdálo se mi, že řídím své auto a najednou nešlo ovládat a najednou jsem byl mimo auto. To havarovalo a jako spolujezdec jela bejvalá manželka. Rozbitý byl přední i zadní blatník.