Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Žralok

Přeskočit na sen
Shrnutí: Přízeň opačného pohlaví

Výklad snu: Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste žralokem, znamená to, že se pyšníte tím, že má o vás opačné pohlaví zájem. Kamkoliv přijdete jste středem pozornosti a každý se snaží vás zaujmout.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Plavat se žralokem ve snu

Shrnutí: Respekt

Sen o koupání se se žralokem, znamená, že k vám mají lidé respekt. Vykonáváte nějaké důležité povolání a lidé si vás kvůli tomu váží a respektují vás.


Usmrcení žralokem ve snu

(zabití, sežrání, pokousání)
Shrnutí: Strach

Jestliže se vám, zdá o tom, že plavete v moři a narazíte na žraloka, který vás napadne a skončí to smrtí, symbolizuje to strach, který v sobě nosíte. Jste v neustálém stresu ze strachu o své blízké a aniž byste si to uvědomovali své rodině tím dost lezete na nervy. Je dobré držet se toho, že vše by se mělo dělat s mírou. Takže zkuste trošku ubrat a uvidíte, že i vaše vztahy v rodině se zlepší.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)