VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Zlato

(aurum) Shrnutí: Štěstí, zdraví a radost

Výklad snu: Zlato symbolizuje štěstí, zdraví, bohatství i radost. Viděti zlato ve snu znamená, že se podvědomě upínáte k nějakému předmětu, osobě nebo události, která má pro vás vysokou cenu.

Něco, co přitahuje vaši pozornost.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.



Dostat zlato ve snu

(získat zlato, zdědit zlato) Shrnutí: Jste vzorem pro druhé

Jestliže se vám zdálo, že jste ve snu získali obrovské zlaté bohatství (jmění) - např. zděděním nebo jako věnování, pak tento sen lze vykládat jako opak snu [prodávat zlato].

Tentokrát to znamená, že někdo, kdo si vás velmi váží a možná se ve vás i vzhlíží, vám to dá najevo nějakým pěkným gestem. Možná to sami ani netušíte, jakým vzorem pro někoho vlastně můžete i být.

V dohledné době se můžete těšit nějakému drobnému (možná i většímu) překvapení.


Hledat zlato ve snu

(těžit zlato, rýžovat zlato) Shrnutí: Vyhlížíte příležitost

Hledat zlato či honit se za zlatým pokladem znamená, že se v reálném životě upínáte opět k nějaké osobě, předmětu či události, ve které vidíte velkou - možná životní - příležitost. Myšlení na takovou událost vás motivuje ve svém snažení jít neustále kupředu, dokud svého cíle nakonec nedosáhnete.

Může se jednat např. o pracovní pozici, která se uvolnila a kterou byste rádi zaujali.


Najít zlato ve snu

(těžit zlato, kopat zlato, rýžovat zlato) Shrnutí: Štěstí si vás najde

Pokud jste ve svém snu hledali zlato či zlatý poklad, znamená to, že jste i v reálném životě narazili na přeneseně řečeno "zlatý důl". Je to něco, z čeho čerpáte životní energii, elán a sílu do dalších dnů. Vnitřně vás naplňuje štěstím.

Mluvíme např. o přátelích, se kterými rádi trávíte čas nebo se může jednat o nějaký předmět, po kterém jste velmi dlouho toužili a nyní si jej budete moci dosytosti vychutnávat.


Nakupovat zlato ve snu

(kupovat zlato) Shrnutí: Sledujete vlastní záměry

Pokud se vám ve snu zdá, že nakupujete zlaté předměty - mince, šperky nebo zlaté cihličky, pak to poukazuje na výhodu, kterou využíváte ku vlastnímu prospěchu. Pravděpodobně je tu ještě jedna osoba, která vám pomáhá dosáhnout vlastních záměrů. Možná přátelé, na které se můžete plně spolehnout.


Rozprodávat zlato ve snu

(prodávat zlato) Shrnutí: Jste oporou pro druhé

Pokud se vám zdálo o tom, že rozprodáváte svůj zlatý majetek - šperky, mince, hodinky, pak se jedná o dobré znamení. Poukazuje to na vaši dobrosrdečnost a bodrost. Rádi se rozdáte pro své milované.

Tento sen poukazuje na to, že něco, co vám bylo blízké, obětujete kvůli někomu jinému, na kom vám záleží více než na sobě. Např. obětujete pracovní pohovor, domluvenou schůzku nebo kulturní akci kvůli rodině, dětem či partnerovi.




comment
Jitka(odepsat)

Co znamená, když jsem ve snu držel v dlaních nalezené zlaté mince.

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den,
dneska jsem měla podivný sen. V ruce jsem držela zlatý řetěz a náramek.

Moc by mě zajímalo co to znamená, pravdu říci procházím špatným obdobím a možná tenhle sem znamená něco pozitivního?

Předem děkuji