Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Žena

Přeskočit na sen
(ženy, ženská, dívka, holka, slečna, paní)
Shrnutí: Přijdou problémy

Výklad snu: Tyto sny odráží buďto některou skutečnou osobu, kterou znáte ze svého života a nebo poukazují na konkrétní situaci, které momentálně čelíte. V závislosti na tom, jak se k vám daná ženu ve snu chová, představuje váš postoj k danému problému či osobě.

Na straně jedné sen představuje pozitivní směry myšlení a také náladu. Na straně druhé s sebou však může nést skryté problémy, které se na první pohled v dané situaci nemusí zdát, ale později vyplují na povrch.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Sex se ženou ve snu

(sex s holkou, milenka)
Shrnutí: Pozitivní pohled na svět

Sny, ve kterých provozujete sex s přítelkyní či jakoukoliv jinou ženou představují váš bezstarostný pohled na svět. Pozitivní směry myšlení, nadhled a spokojenost s aktuálním životním stylem. Podrobnější výklad snu najdete pod heslem [sex].


Stará žena ve snu

(stařena)
Shrnutí: Varování

Starší ženy jsou ztělesněním moudrosti a rozvahy. Pokud vás ve snu ona dáma kárala či upozorňovala, neberte její slova na lehkou váhu. Máte ještě jednu možnost se zamyslet nad svým jednáním nebo kroky, které plánujete v dohledné uskutečnit. Podobný výklad najdete u výrazu [babička].


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)