Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Zachránit někoho

Přeskočit na sen
(pomoc)
Shrnutí: Opora

Výklad snu: To, že jste ve svém snu někoho zachránili a pomohli mu z nějaké svízelné situace symbolizuje to, že v reálném životě jste pro svého partnera nepostradatelnou osobou. Ví, že ve vás má oporu a může se na vás polehnout.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Být zachráněn ve snu

Shrnutí: Beznadějně zamilován

Jestliže se vám zdá o tom, že jste byli zachráněn, znamená to, že jste zamilováni do osoby, která bohužel vaše city neopětuje. Dotyčná osoba vás bere spíše jako svého sourozence nežli partnera.


Zachránit oběšeného ve snu

Shrnutí: Nevyhovující partnerství

Jestliže se vám zdálo o tom, že jste pomohli zachránit oběšeného člověka, značí to, že jste ve vztahu, který vám nevyhovuje. Jste v partnerství, kde nemůžete vyjádřit svůj názor a musíte se podřizovat. Dalo by se říct, že se ve svém vztahu dusíte.


Zachránit tonoucího ve snu

Shrnutí: Závislost na druhých

To, že se ve svém snu vidíte jako zachránce tonoucí osoby, symbolizuje to vaši závislost na druhých ve skutečném životě. Potřebujete mít neustále někoho za sebou a málokdy uděláte nějaké rozhodnutí sami. Raději se přizpůsobujete druhým, protože sami sobě moc nevěříte.


Zachránit zvíře ve snu

Shrnutí: Odvaha v podnikání

Záchrana zvířete ve vašem snu symbolizuje vaši odvahu. Delší dobu koketujete s myšlenkou, že začnete podnikat. Na nic nečekejte a vrhněte se do toho. Je ta nejlepší doba.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)