Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Záchod

Přeskočit na sen
(WC, toaleta, suchý záchod)
Shrnutí: Závist

Výklad snu: Jestliže ve snu vidíte záchod nebo jste na záchodě, tak to znamená, že vám někdo ve vaší blízkosti závidí. Chtěl by být jako vy a snaží se být často ve vaší blízkosti.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Obsazený záchod ve snu

Shrnutí: Naivita

Obsazený záchod ve snu značí to, že se často ve svém životě uchylujete k naivitě. Až moc se snažíte vidět věci růžově, ale realita je bohužel úplně opačná.


Protékající záchod ve snu

(kapající záchod)
Shrnutí: Ztráta

Jestliže vidíte ve snu protékající záchod, tak to znamená, že vám něco protéká mezi prsty. Něco vám uniká, měli byste být pozornější a snažit se přijít na to, co to je.


Spadnutí do záchodu ve snu

(pád do záchodu, spláchnutí, splachování)
Shrnutí: Štěstí

Spadnutí do záchodu ve snu znamená to, že na vás čeká šťastné období. Budete spokojeni a jestli jste se doposud potýkali s problémy, tak ty se vyřeší a čeká na vás už jen štěstí a klid.


Ucpaný záchod ve snu

(zacpaný záchod)
Shrnutí: Bezvýchodná situace

Ucpaný záchod značí to, že jste v bezvýchodné situaci a nevíte co s ní. Stojíte stále na stejném místě a jste vystrašeni podniknout jakýkoliv krok k vyřešení situace.


Uklízení záchodu ve snu

(mytí záchodu)
Shrnutí: Uspořádanost

Jestliže jste ve snu nuceni uklízet záchod znamená to, že by jste si měli uspořádat život. Dát mu určitý řád a začít žít dospělým životem. Vzít zodpovědnost do vlastních rukou.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)