Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Výtah

Přeskočit na sen
(výtahy)
Shrnutí: Vzestup či pád

Výklad snu: Jízda výtahem poukazuje na pocity, které u vás aktuálně převládají.

Jízda výtahem do horních pater poukazuje na to, že se vám momentálně v životě daří. Užíváte si tuto vzestupnou tendenci. Máte pocit, že vás nic neohrozí, ale buďte obezřetní. Čím výše budete, tím vyšší a o to bolestivější pád může přijít.

Naopak jízda výtahem do spodních pater (přízemí) poukazuje na pocity zmaru, nejistoty z toho co bude a jak nastávající situaci zvládnete. Nebojte se. Ze spodních pater můžete už pouze stoupat - tedy, bude jen lépe!


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Zaseknutý výtah ve snu

(zaseklý výtah)
Shrnutí: Naprostá ztráta kontroly

Život jste měli pevně pod kontrolou, ale něco, co vám vstoupilo do života, vás vykolejilo. Již se necítíte tak neohroženě a ba naopak, máte strach, že vás někdo ohrožuje.

Možná někdo v práci, kdo má ostřejší lokty, je výkonnější než vy a obáváte se o svou pracovní pozici. Buďte obezřetní ve svých krocích a pečlivě vnímejte okolí. Něco vám uniklo.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)