Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Vytrhnout zub

Tento výklad patří k heslu
Zub,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

(trhat zuby)
Shrnutí: Vydechnutí

Výklad: Jestliže se vám zdá o tom, že vám zubař vytrhl zub, značí to vaši úlevu. Dlouho jste se potýkali se stresem a bolestí, ale už je to konečně za vámi a vy si můžete vydechnout.


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu zub, které je k nalezení i v následujících variantách zuby, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o čištění zubů

(pucovat si zuby)
Shrnutí: Přehnaná pečlivost

Jestliže se vám zdá o tom, jak si čistíte zuby, pak to symbolizuje pečlivost. Bohužel to s pečlivostí někdy přeháníte a chcete mít všechno perfektní - bez sebemenší chybičky. Měli byste se ale zaměřit i na jiné věci, které jsou v životě rozhodně důležitější.


Sny o mezeře mezi zuby

(díra mezi zuby, mezera mezi předními zuby)
Shrnutí: Pochybnosti o svých schopnostech

Pochybnosti o sobě a o svých dovednostech. Zbytečně se podceňujete a zbytečně se trápíte myšlenkami, že byste se měli a mohli v jistých oblastech zdokonalit a rozvíjet - což opět poukazuje na pochybnosti o svých dovednostech.


Sny o mléčných zubech

(mléčňák, dětský zub)
Shrnutí: Úleva

Sen o mléčném zubu značí úlevu ve vašem životě. Za poslední čas jste zažívali krušné období, které je ale na konci. Čeká na vás etapa, která bude příjemná a po dlouhé době si opět oddychnete.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)