Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Vozit se na kolotoči

Tento výklad patří k heslu
Kolotoč,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

Shrnutí: Cítíte se bláznivě

Výklad: Jestliže se vám zdá o tom, že jezdíte na kolotoči pořád dokola znamená to, že se cítíte bláznivě. Máte chuť udělat něco ztřeštěného např. skočit padákem nebo sjet divokou řeku. Dejte průchod svým emocím a užijte si bezstarostné chvíle plné skvělých zážitků. Budou to životní zážitky, na které jen tak nezapomenete.


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu kolotoč, které je k nalezení i v následujících variantách kolotoče, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o pádu z kolotoče

Shrnutí: Nemáte odvahu

Pakliže se vám zdá o tom, že jste spadli z kolotoče symbolizuje to, že vám chybí kuráž. Už dlouhou dobu se chystáte udělat něco zakázaného, ale chybí vám k tomu odvaha. Měli byste zapracovat na své sebedůvěře a více si věřit, že to co chcete dokážete.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)