VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je čtvrtek, 14. listopadu 2019.
🎁 Svátek mají Mladen a Sáva.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Štír (rok Vepře 豬).

Vlastní smrt

(zemřít, skonat) Shrnutí: Příliš se rozdáváte pro druhé

Výklad: Je to strach z naprostého selhání. Pokud si ve snu představujete, jak pomáháte lidem, kteří to potřebují a teprve poté vidíte svou vlastní smrt, tak jde o vykoupení se za zlé činy a úmysly. Podobně tak přehnaná péče o druhé vás může zničit, protože začnete zapomínat sami na sebe.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu smrt , které je k nalezení i v následujících variantách zemřít, skonat , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o mrtvých

Shrnutí: Překonáváte nástrahy

Pokud ve svých snech vidíte umírat osoby, které páchají zlo a zlé věci, znamená to, že překonáváte životní překážky. Pokud naopak vidíte umírat osoby, které se snaží konat dobro, pak to znamená, že naopak prohráváte svůj boj a kupí se vám jedna překážka za druhou.


Sny o mrtvých dětech

Shrnutí: Vyřešíte počínající problém

Vidět umírat dítě ve snu odkazuje na zárodek, který byl zničen a potlačen v rané fázi. Znamená to, že jste kupříkladu zažehnali teprve rozvíjející se problém. Ale také to může znamenat, že jste v sobě potlačili některé ambice, které se chtěly a mohly dále rozvíjet.


Sny o mrtvých rodičích

Shrnutí: Děláte špatná rozhodnutí

Umírající rodiče symbolizují všeobecně neschopnost se správně rozhodovat a skličující pocity z neúspěchu. Možná vás čeká životní změna a přehodnocení dosavadního stylu vašeho života.
comment
J. T.(odepsat)

Dobré ráno. Dneska se mi zdálo, jak jsem umřela, pravda to nebyla i parte jsem si nechala udělat, známí mi ve snu říkali, ty jsi to věděla. Normálně jsem chodila mezi lidmi a můj manžel doma bílil byt. Nevím, co si mám myslet o svých myšlenkových pochodech 🤨. Děkuju J. T.