VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pátek, 6. prosince 2019.
🎁 Svátek mají Mikoláš, Mikuláš, Nikita a Nikolas.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Střelec (rok Vepře 豬).

Vlaková srážka

(mašina, lokomotiva) Shrnutí: Vyřešíte partnerskou krizi

Výklad: Srážka s vlakem ve vašem snu symbolizuje partnerskou krizi, kterou už delší dobu prožíváte. Konečně najdete s partnerem společnou řeč a všechno si vysvětlíte. Váš vztah dostane nový impuls a konečně si společně začnete užívat více společných chvilek.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu vlak , které je k nalezení i v následujících variantách mašina, lokomotiva , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o zmeškaném vlaku

Shrnutí: Propásli jste příležitost

Znamená, že jste právě minuli některý váš dlouhodobý cíl. Měli jste již dlouhou dobu v plánu, že něco uskutečníte, ale vlivem nečekaných událostí z toho nakonec sešlo. To však neznamená, že ona příležitost nepřijde znovu. Je potřeba vyčkat.


Sny o vlakovém zpoždění

Shrnutí: Přehodnocujete myšlenky

Máte plán a máte cíl. Víte čeho chcete dosáhnout a o co usilovat. Zpoždění vlaku vám však dává ještě chvíli prostor na to, abyste mohli své myšlenky zhodnotit a případně přehodnotit, aby nedošlo k ukvapenému rozhodnutí. Např. přehodnocení úvěru, hypotéky a jiných dlouhodobých závazků.


Sny o jízdě opačným směrem

(jízda pozpátku) Shrnutí: Scházíte z cesty pryč

V životě se vám přihodilo něco, co vás posunulo zpět a co vás oddaluje od vysněného snu. Jako příklad můžeme uvést šetření peněz na koupi auta, ale kvůli ztrátě zaměstnání je člověk nucen sáhnout na právě ušetřené peníze. Tím pádem máte mnohem méně peněz než dříve a sen se vám oddaluje.

Neznamená to však ihned selhání, ale jen to, že cesta k vašemu dlouhodobém cíli bude trvat ještě o něco déle.