VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Vinárna

(vinná réva, vinný střik, bílé víno, červené víno, růžové víno) Shrnutí: Příjemné setkání

Výklad: Sedět ve snu ve vinárně znamená, že zažijete velmi příjemné chvíle se svými přáteli. Dlouho už jste je neviděli, takže si budete mít o čem povídat a bude to pro vás velmi příjemné posezení.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu víno , které je k nalezení i v následujících variantách vinná réva, vinný střik, bílé víno, červené víno, růžové víno , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o vinném sudě

(karafa) Shrnutí: Nashromážděný vztek

Jestliže ve snu vidíte vinný sud nebo z něj ochutnáváte víno, značí to, že emočně vybouchnete. Máte v sobě už dlouho nashromážděný vztek a při první příležitosti, kdy se s někým pohádáte, vypustíte tento vztek ven, aniž by si to dotyčná osoba zasloužila. Díky průchodu svých emocí se vám i uleví, ovšem každá mince má dvě strany - vám se uleví, ale na straně druhé si tak vytvoříte nové nepřátele.


Sny o vinobraní

(sběr hroznů) Shrnutí: Pozitivní změna

Jestliže se vám zdá o vinobraní, znamená to, že vás čeká v životě pozitivní změna k lepšímu. Může se jednat o to, že se přestěhujete na lepší místo nebo dostanete lepší pracovní pozici.