Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Vidět umírat ostatní

Tento výklad patří k heslu
Smrt,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

(mrtví, mrtvý)
Shrnutí: Překonáváte nástrahy

Výklad: Pokud ve svých snech vidíte umírat osoby, které páchají zlo a zlé věci, znamená to, že překonáváte životní překážky. Pokud naopak vidíte umírat osoby, které se snaží konat dobro, pak to znamená, že naopak prohráváte svůj boj a kupí se vám jedna překážka za druhou.


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu smrt, které je k nalezení i v následujících variantách vidět smrt, umírat, mrtvola, úmrtí, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o mrtvole

(nebožtík, mrtvý, mrtví)
Shrnutí: Varování

Jestliže ve snu vidíte mrtvolu, měli byste si dávat pozor na své přátelé. Máte ve své blízkosti přítele, který zneužívá vaši dobroty ve svůj prospěch. Snažte se mít oči více otevřené a nenechat se využívat.


Sny o rakvi

(truhla, rakvička)
Shrnutí: Konec lásky

Jestliže ve snu ležíte v rakvi znamená to, že vaše láska je u konce. Nemusí to nutně znamenat rozchod, ale ve vašem vztahu už nebude láska. Spíše se bude jednat o úctu k partnerovi, se kterým už jste dlouho.


Sny o mrtvých dětech

Shrnutí: Vyřešíte počínající problém

Vidět umírat dítě ve snu odkazuje na zárodek, který byl zničen a potlačen v rané fázi. Znamená to, že jste kupříkladu zažehnali teprve rozvíjející se problém. Ale také to může znamenat, že jste v sobě potlačili některé ambice, které se chtěly a mohly dále rozvíjet.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)