VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 22. října 2019.
🎁 Svátek mají Kordula, Korina, Sabina a Sabrina.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Velký penis

(přirození, falus) Shrnutí: Sebejistota

Výklad: Velký penis zase naopak představuje sílu, moc a nadřazenost nad ostatními. Pocity toho, že jste lepší než druzí a máte právo být na sebe pyšní. Velký penis zároveň může poukazovat na přehnanou sebedůvěru až zahleděnost do sebe samého (narcismu).

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu penis , které je k nalezení i v následujících variantách přirození, falus , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o malém penisu

Shrnutí: Ztráta sebevědomí

Sny o malém pánském přirození vypovídají o ztrátě sebevědomí, snahy srovnávat se s ostatními a také o pocitech méněcennosti.


Sny o impotenci

Shrnutí: Ztráta kontroly

Pokud vás v průběhu snu doprovází impotence, pak takový sen může vypovídat o ztrátě kontroly nad sebou samým. O nemožnosti předvést, co se ve vás skrývá. To vše může mít za následek nízké sebevědomí. Tento výklad úzce souvisí přímo i s výkladem "masturbace".


Sny o onanování

(masturbace) Shrnutí: Touha po uznání

Stejně jako u výkladu "masturbace", tak i v tomto případě jde o nějaké vaše povahové rysy a vlastnosti, které chcete ukázat navenek. Snažíte se ostatním představit tak, že toho umíte daleko více než si o vás vlastně myslí a zároveň i to, že jste v tom lepší než ostatní.