VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pátek, 6. prosince 2019.
🎁 Svátek mají Mikoláš, Mikuláš, Nikita a Nikolas.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Střelec (rok Vepře 豬).

Umírající pes

(štěně, pejsek) Shrnutí: Rezignujete na problémy

Výklad: Může představovat to, že se před některými problémy vzdáváte. Že jste na ně prostě rezignovali. Může to znamenat také to, že jste sami ztratili něco, co vám dávalo pocit jistoty.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu pes , které je k nalezení i v následujících variantách štěně, pejsek , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o rozzuřených psech

(vzteklý pes) Shrnutí: Jste podráždění

Jste rozzlobení. Někdo nebo něco vás velmi silně rozhněvalo a toto je forma vaší ventilace. Svou zlobu ventilujete na všechny ve vašem okolí. Stejně rychle jako vás něco rozzuřilo, tak také i rychle vychladnete.


Sny o pokousání psem

Shrnutí: Někdo vás tlačí do kouta

Štěkot a pokousání psem ve snu je vlastně takovou projekcí vašeho obranného reflexu. Někdo vás zahnal do kouta, cítíte se ublížení, zranitelní a bezradní a tak kopete kolem sebe. Je to vaše forma vzdoru a momentálního rozpoložení - bráníte se.


Sny o venčení psa

Shrnutí: Držíte se na uzdě

Pes na vodítku je typickým příkladem soustředěnosti, vyrovnanosti a naprosté kontrole nad sebou samým. Máte ve zvyku řešit problémy s chladnou hlavou, logicky a důsledně.