Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Umírající pes

Tento výklad patří k heslu
Pes,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

(mrtvý pes, snít o mrtvém psovi)
Shrnutí: Rezignujete před problémem

Výklad: Může představovat to, že se před některým problémem vzdáváte. Že jste na něj prostě rezignovali. Může to znamenat také to, že jste sami ztratili něco, co vám dávalo pocit jistoty.


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu pes, které je k nalezení i v následujících variantách psi, hafan, hafani, štěně, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o psovi na vodítku

Shrnutí: Držíte se na uzdě

Pes na vodítku je typickým příkladem soustředěnosti, vyrovnanosti a naprosté kontrole nad sebou samým. Máte ve zvyku řešit problémy s chladnou hlavou, logicky a důsledně.


Sny o pokousání psem

Shrnutí: Někdo vás tlačí do kouta

Štěkot a pokousání psem ve snu je vlastně taková projekce vašeho obranného reflexu. Někdo vás zahnal do kouta, cítíte se ublížení, zranitelní a bezradní a tak kopete kolem sebe. Je to vaše forma vzdoru a momentálního rozpoložení - bráníte se.


Sny o rozzuřených psech

(rozzlobený pes, vzteklý pes)
Shrnutí: Jste podráždění

Jste rozzlobení. Někdo nebo něco vás velmi silně rozhněvalo a toto je forma vaší ventilace. Svou zlobu ventilujete na všechny ve vašem okolí. Stejně rychle jako vás něco rozzuřilo také vychladnete.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)