Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Účastnit se svatby

Tento výklad patří k heslu
Svatba,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

Shrnutí: Bojíte se nadcházejících změn

Výklad: Pokud se vám zdá, že se účastníte svatby, ale sama svatba se vás netýká - tedy že svatbě pouze přihlížíte, pak to znamená, že na vás doléhá stres. Smíšené pocity, klidně i strach ze změn, které se vás nepřímo týkají a které to s sebou přináší.


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu svatba, které je k nalezení i v následujících variantách snít o svatbě, sny o svatbě, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o nevěstě

Shrnutí: Zvykáte si na nové změny

Nevěsta ve snu symbolizuje přijetí změn, které jsou pro váš životní styl nevyhnutelné. Přijímáte změny s lehkostí a sami se z nich i dokážete radovat. Těšíte se na tyto změny.

Pokud se ve vašem životě prozatím žádné změny "nezabydlují", možná v dohledné době něco přijde. Sami takovou změnu aktivně vyhledáváte.


Sny o svatebních přípravách

Shrnutí: Připravujete se na nadcházející změny

Připravujete se na nadcházející životní změny. Na změny, které váš život uvrhnou do rovnováhy. Budete se cítit velmi klidně a vyrovnaně. Životní situace budete řešit s rozvahou.


Sny o svatební hádce

(hádka, rvačka, roztržka, katastrofa)
Shrnutí: Váháte nad svým rozhodnutím

Nejste si jisti krokem, který chcete udělat. Chcete udělat změnu, ale nevěříte si a nebo nevěříte osobě blízké, se kterou se rozhodnutí váže. Jste stále na vážkách a nemůžete se rozhodnout. Možná nechcete udělat právě vy ten první krok. Toto dilema postupem času sílí, ale nakonec si musíte vybrat.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)