VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 22. října 2019.
🎁 Svátek mají Kordula, Korina, Sabina a Sabrina.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Tulipány

(kytky, kvítí, kytice) Shrnutí: Pokuta

Výklad: Tulipán ve snu znamená, že dostanete nějakou pokutu. Bude se nejspíše jednat o rychlou jízdu, takže se snažte být obezřetní a jezděte podle předpisů.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu květiny , které je k nalezení i v následujících variantách kytky, kvítí, kytice , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o sázení květin

Shrnutí: Budete se o něco starat

Tyto sny bývají často spojeny s ženami po porodu, kdy se jim do života začleňují děti, o které se právě starají a opatrují jako oko v hlavě. Právě tyto děti představují ve snu květiny, o které se staráte, milujete a vnímáte jejich krásu.


Sny o zalévání květin

Shrnutí: Do života vstupují problémy

Voda většinou představuje problémy, které se otírají o váš život. Květina naopak vaši radost. Zalévání květin je tedy spojeno se strachem o něco, co je vám v životě blízké a máte na to vliv. Typicky může jít o výchovu dětí, kdy si nejste jisti, zda se k nim chováte tak, jak byste měli a zda jim dáváte najevo dostatek lásky.


Sny o kytici

(puget) Shrnutí: Radost ze života

Svazek květin představuje radosti vašeho života. Každá jedna květina z této kytice představuje jednu konkrétní představu (radost), která aktuálně pozitivně hýbe vaším životem. Velikost kytice přímo odráží velikosti vaší radosti.