VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 20. října 2019.
🎁 Svátek mají Eunika, Kleopatra, Vendelín a Vendelína.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Sportovní boty

(obuv, střevíc, bačkory) Shrnutí: Život berete s nadhledem a s rezervou

Výklad: Obouvání sportovních bot, např. běžeckých a případná sportovní aktivita, která vás během snu doprovází poukazuje na klid a harmonii, kterou vaše tělo i mysl pociťuje. K problémům se stavíte klidně, s rozvahou a hlavně dobrou náladou. Jen tak vás něco nerozhodí.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu boty , které je k nalezení i v následujících variantách obuv, střevíc, bačkory , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o špinavých botách

(zablácené boty, promáčené boty) Shrnutí: Věci nejdou podle plánu

Na hlavu se vám sypou problémy. Jeden problém následuje za druhým. Nedáváte to najevo, snažíte se být silní a zvládnout problémy sami vlastními silami. Bohužel se však některým nepříjemnostem nevyhnete.

Stejně tak pokud se vám zdálo o děravých botách či jakémkoliv jiném poničení bot.


Sny o čistění bot

Shrnutí: Řešíte svou image

Spíše řešíte to, jaké světlo na vás vrhne vyřešení daného problému. Ani tak neřešíte způsob, kterým jej vyřešíte, jako spíše co si o vás pomyslí známí, sousedi a rodina. Snažíte si zachovat svou tvář, ať to stojí co to stojí.


Sny o tmavých botách

Shrnutí: Zlé úmysly, nekalé praktiky

Svých záměrů se snažíte dosáhnout za každou cenu. Je vám jedno, co si o vás ostatní budou myslet a jak na vás budou nahlížet, důležitý je jen výsledek - váš profit.