VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je středa, 23. října 2019.
🎁 Svátek mají Fedor, Teo, Teodor a Theodor.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Spolujezdec

(automobil, vůz) Shrnutí: Váš osud svírá někdo ve své hrsti

Výklad: Pokud se vám zdá, že sedíte na místě spolujezdce (nebo na zadním sedadle), tak jde o to, že vy sami nejste tím, kdo vykonává rozhodnutí. Vezete se na vlně, kterou před vámi razí někdo jiný. Někdo tu za vás rozhoduje, řídí váš život a vy mu stoprocentně nasloucháte. Dejte si ale pozor, protože pokud nastanou nějaké problémy, vás se budou týkat stejně tak.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu auto , které je k nalezení i v následujících variantách automobil, vůz , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o novém autu

Shrnutí: Zlepšení životní úrovně

Nové auto představuje zlepšení vašeho dosavadního postavení ve společnosti. Možná získáte lepší práci, možná získáte nějaké prémie nebo si dopřejete lepší bydlení (nebo nějaké drobnosti, které zlepší dosavadní životní úroveň). Zkrátka se vám povede zase o něco lépe.


Sny o starém autu

(veterán) Shrnutí: Přijde bída

Pakliže se vám ve snu zdá o nějakém starém autu, které má již něco za sebou. Třeba i reziví, je špinavé a porouchané, tak to nevěstí nic dobrého. Znamená to, že se vaše dosavadní životní úroveň o něco zhorší.

Například ztrátou dosavadní pracovní pozice. Ztrátou přítelkyně či čehokoliv jiného, na čem vám záleží a co zajišťovalo aktuální společenský status.


Sny o veteránu

Shrnutí: Obrovské bohatství

Pokud rozlišíme staré auto a veterána, pak naopak oproti starému autu, které nevěstilo nic dobrého, tak veterán představuje pravý opak. Tyto sny poukazují na brzký luxus, který si budete užívat. Zřejmě se vám podaří v práci nebo vyhrajte peněžitý obnos, díky kterému si dopřejete to, co jste do teď nemohli.