Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Spáchat sebevraždu

Tento výklad patří k heslu
Sebevražda,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

(páchat sebevraždu, zabít se, zavraždit se)
Shrnutí: Podvolujete se toku událostí

Výklad: Pokud se ve snu vidíte, jak pácháte sebevraždu, pak to poukazuje na smíření se s nějakou situací, která není po vaší vůli, ale zřejmě nevíte, jak správně reagovat a vyřešit vyvstalou otázku. Rodina, partneři či přátelé jsou vždy dobrou oporou a pomohou překlenout některé z životních etap.

Pakliže ve snu zatím jen pouze pomýšlíte na sebevraždu, pak stále přehodnocujete situaci. Jak již bylo napsáno u hesla [sebevražda], důležité je pozitivní myšlení. S pozitivním myšlením naleznete i možná dosud neviděný, pozitivní směr a nové možnosti.


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu sebevražda, které je k nalezení i v následujících variantách sebevraždy, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o přihlížení sebevraždě

Shrnutí: Nesouhlasíte s navrhovaným řešením

Pokud se vám zdá o tom, jak přihlížíte páchané sebevraždě (matky, sestry, přátel,...), pak takový sen poukazuje na fakt, že někdo z vašich blízkých přátel nebo rodiny (na kom vám velice záleží) se podvoluje některému z problémů a řeší jej takovým způsobem, který se vám vůbec nezamlouvá.

Možná jste pro své návrhy volili špatná slova, zkuste je navrhnout znovu, jinak a lépe.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)