VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je čtvrtek, 14. listopadu 2019.
🎁 Svátek mají Mladen a Sáva.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Štír (rok Vepře 豬).

Sex na jednu noc

(koitus, coitus, kopulace, milování, soulož) Shrnutí: Žijete jen pro dnešní den

Výklad: Váš život plyne jako voda. Pozitivní situace přicházejí a také odcházejí, aniž byste je nějak registrovali. Nedokážete se z těchto životních příhod radovat a vychutnávat si je. Ihned je házíte za hlavu a neustále se snažíte utíkat někam kupředu. Něco vás motivuje.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu sex , které je k nalezení i v následujících variantách koitus, coitus, kopulace, milování, soulož , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o sexu s celebritou

Shrnutí: Radost z úspěchů druhých

Pokud se vám zdá například o nějaké známé osobnosti, znamená to, že máte radost z toho, že se jí vede dobře, že vede úspěšný profesní (osobní) život nebo např. i to, že se máte setkat (koncert,...). To vše pro vás představuje potěšení. Taková osobnost je vaším vysněným idolem.


Sny o hledání místa na sex

Shrnutí: Máte s partnerem nevyřešený problém

Přepadají vás ve snu chutě na sex a marně hledáte útulné místo nebo je stále někdo poblíž, kdo vám tyto hrátky znemožňuje? Pokud jste již ve vztahu, tak tyto sny značí nějaký váš partnerský problém. Zřejmě máte problém nebo pochybnosti, o kterých s nikým nechcete mluvit a tíží vás.

Pokud ve vztahu nejste, pak tyto pochybnosti vyplývají z vaší podstaty. Nevěříte sami sobě. Máte strach se vázat a bojíte se udělat první kroky směrem ke vztahu.


Sny o přistižení při sexu

Shrnutí: Někdo vám kazí radost

Někdo nebo něco blízkého vašemu životu vás neustálé sleduje a kazí vaše plány. Jsou to vnější vlivy, které vás nepřímo ovlivňují. Nedokážete si naplno užívat a radovat ze svého života, protože stále na něco myslíte, co vám tyto chvíle kazí.