Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Sekat trávu

Tento výklad patří k heslu
Tráva,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

(kosit, sekačka)
Shrnutí: Čeká vás odměna

Výklad: Jestliže se vám zdálo o tom, že sekáte trávu a cítíte její vůni symbolizuje to odměnu. Budete odměněni za dlouhé úsilí, které jste vynaložili v práci. Dlouhou dobu se zabýváte projektem a trávíte v práci mnoho přesčasů. Váš šéf si bude vážit práce, kterou jste odvedli a čeká vás buď finanční odměna nebo povýšení.


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu tráva, které je k nalezení i v následujících variantách trávy, trávník, trávníky, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o shnilé trávě

Shrnutí: Utápíte se v negativních myšlenkách

Pakliže se vám zdá o tom, že jste obklopeni shnilou trávou znamená to, že se necítíte dobře. Neustále myslíte na špatné věci. Máte strach nejen o sebe, ale i o svoji rodinu. Sžírají vás pocity stresu z toho, že nevíte co bude dál. Ve všem hledáte nějakou negaci.

Zkuste se oprostit od špatných myšlenek a zkuste koukat na svět trošku pozitivněji. Nutně ne všechno musí dopadnout špatně, tak zkuste na svém životě hledat i trošku radostnější momenty.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)