VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 20. října 2019.
🎁 Svátek mají Eunika, Kleopatra, Vendelín a Vendelína.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Satan

(podsvětí, tartar) Shrnutí: Chamtivost

Výklad: Satan je ztělesněním hamižnosti, nenažranosti, strachu, síly a nenávisti.

Pakliže se vám často zdají takové sny, kde figurují čerti, ďáblové, satan a zároveň zde figuruje peklo, pak se vám tímto připomíná starý nedořešený problém. Někdo má velikou radost z toho, že vám tyto problémy způsobil a že vás pomalu sžírají.

Opačně je to, pokud se vám zdá, že právě vy jste tím satanem. Pak tedy vy rozséváte strach a máte radost z toho, když můžete ostatním dělat ze života peklo. Z příkoří čerpáte svou sílu, kterou využíváte k rozsévání dalšího strachu.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu peklo , které je k nalezení i v následujících variantách podsvětí, tartar , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o démonech

(duch, strašidlo) Shrnutí: Prokletí

Sny, ve kterých si představujete démony nebo se vám rovnou zdá, že jste démony posedlí - to znamená, že se cítíte býti prokleti. Nedaří se vám ničeho dosáhnout a pokud ano, tak to s sebou nese i negativní důsledky. Míváte pocity, že vás něco neustále sráží zpátky na kolena a je pro vás velmi těžké se z těchto okovů vymanit.


comment
Anonym(odepsat)

Ahoj, potřebuju poradit. Kamarádce se zdál několikrát sen o tom, že sedí u bílého stolu s ďáblem, přímo se satanem a pije s ním kávu a znepokojující je, že se vůbec nebála, nepociťovala žádný neklid ani strach... dá se ten sen nějak vysvětlit? Nějaký význam? Děkuji za rady... ono to má pak následky, ale nejdřív potřebuju, co by mohlo znázorňovat tohle. Děkuji T.

comment
Anonym(odepsat)

Mě se zdálo o ďáblovi, že jsem s ním chodila... Co to je?