VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 22. října 2019.
🎁 Svátek mají Kordula, Korina, Sabina a Sabrina.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Rozhazování peněz

(bohatství) Shrnutí: Sebejistota

Výklad: Rozhazování peněz (plýtvání penězi) během snu indikuje váš životní postoj. Máte pocit, že si vše můžete dovolit, nic vás nezaskočí a z každé špatné situace dokážete vybruslit. Tímto způsobem si však můžete zadělávat na opravdové nepřátele. Dejte si pozor, aby vám jednou nepřerostli přes hlavu.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu peníze , které je k nalezení i v následujících variantách bohatství , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o chudobě

(bída) Shrnutí: Přijdete o peníze

Tyto sny nebývají příjemné. Často se v takových snech setkáváme s bídou, špinavým prostředím a i chatrným zdravím. Znamená to, že situaci nemáte pevně ve svých rukou, situace se vám vymkla kontrole a toto jsou důsledky nezdaru.

Takový sen může být projekcí konkrétních událostí, které aktuálně ovlivňují váš život. Pociťujete pocity zklamání, bezmoci a osobního selhání.


Sny o nalezených penězích

(bohatství) Shrnutí: Štěstím k bohatství

Peníze, nalezené během snu, jsou dobrou zprávou, protože vám pomáhají překonávat nepředvídatelné životní nástrahy a zkvalitní dosavadní životní úroveň. Dodají vám pocit sebejistoty, moci a vlivu. Stejně tak i radost z toho, že se na vás usmálo štěstí a bude se vám zase jednou dařit.

Podobně hovoříme i např. u výhry v "Loterii" viz dále.


Sny o výhře v loterii

(jackpot) Shrnutí: Budete mít štěstí

Výhra v loterii je stejně jako viz "Nalezené peníze" dobrou zprávou, protože vyhrané peníze vám pomohou překonat životní překážky s grácií a vztyčenou hlavou.

V obou případech dochází k náhodnému peněžitému zisku, ke kterému jste bez vlastního přičinění přišli. Tedy šťastnou náhodou.