VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je středa, 23. října 2019.
🎁 Svátek mají Fedor, Teo, Teodor a Theodor.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Rozbité okno

Shrnutí: Zmařené tužby

Výklad: Zničená okna - vysklená např. fotbalovým míčem či jiným způsobem - nám sdělují, že některé naše tužby jsou zatraceny. Něco, o co jste v poslední době usilovali, vám je nyní cizí. Střepy jsou však symbolem štěstí. Můžeme to chápat tak, že jsme tedy usilovali o něco, co nebylo správné a teprve teď na to přicházíme.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu okno , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o otevření okna

Shrnutí: Snaha získat kontrolu nad problémem

Snažíte se získat kontrolu nad některou životní situací. Danou situaci nemáte pevně ve svých rukou a proto hledáte způsob, jak tu kontrolu získat. Nad problémem přemýšlíte a hledáte způsoby, jak jej vyřešit.


Sny o zavření okna

Shrnutí: Ztráta jedné z možností

To znamená, že se vám právě uzavřela jedna z několika možných variant řešení určité životní situace. Nutně se nemusí jednat o řešení, ale třeba jen o možnost. Možnost jedné z mnoha voleb.


Sny o dívání se z okna

Shrnutí: Převaha nad problémem

Hledět otevřeným oknem ve snu symbolizuje to, že nad problémem získáváte převahu. Máte navrch. Danou situaci dobře znáte. Víte, jak ji vyřešit a i víte, co máte dělat a jak se chovat. Na problém nahlížíte z několika rovin.