VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je středa, 23. října 2019.
🎁 Svátek mají Fedor, Teo, Teodor a Theodor.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Revizor

(mašina, lokomotiva) Shrnutí: Někdo na vás dohlíží

Výklad: Pokud se vám zdá, že jste kontrolováni revizorem (tedy, že přímo vy nevykonáváte funkci revizora) pak to znamená, že někdo ve vašem okolí vás sleduje na vaši pouti za snem. Přeneseně to mohou být např. rodiče, kteří dohlíží na životy svých dětí.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu vlak , které je k nalezení i v následujících variantách mašina, lokomotiva , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o zmeškaném vlaku

Shrnutí: Propásli jste příležitost

Znamená, že jste právě minuli některý váš dlouhodobý cíl. Měli jste již dlouhou dobu v plánu, že něco uskutečníte, ale vlivem nečekaných událostí z toho nakonec sešlo. To však neznamená, že ona příležitost nepřijde znovu. Je potřeba vyčkat.


Sny o vlakovém zpoždění

Shrnutí: Přehodnocujete myšlenky

Máte plán a máte cíl. Víte čeho chcete dosáhnout a o co usilovat. Zpoždění vlaku vám však dává ještě chvíli prostor na to, abyste mohli své myšlenky zhodnotit a případně přehodnotit, aby nedošlo k ukvapenému rozhodnutí. Např. přehodnocení úvěru, hypotéky a jiných dlouhodobých závazků.


Sny o jízdě opačným směrem

(jízda pozpátku) Shrnutí: Scházíte z cesty pryč

V životě se vám přihodilo něco, co vás posunulo zpět a co vás oddaluje od vysněného snu. Jako příklad můžeme uvést šetření peněz na koupi auta, ale kvůli ztrátě zaměstnání je člověk nucen sáhnout na právě ušetřené peníze. Tím pádem máte mnohem méně peněz než dříve a sen se vám oddaluje.

Neznamená to však ihned selhání, ale jen to, že cesta k vašemu dlouhodobém cíli bude trvat ještě o něco déle.