VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Psát email

(zpráva, dopis, pošta) Shrnutí: Poradit někomu

Výklad: Pokud se vám ve snu zdá, že píšete email někomu jinému, pak to znamená, že má nějaký problém a snažíte se mu pomoci. Píšete mu zprávu, ve které něco vysvětlujete a nebo ho informujete o dané situaci tak, aby se mohl lépe rozhodnout.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu email , které je k nalezení i v následujících variantách zpráva, dopis, pošta , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o obdržení emailu

Shrnutí: Získat od někoho radu

Příchozí email je vlastně opakem výkladu snu "psát email". Namísto toho, abyste tedy psali email a pomáhali tak někomu s jeho problémem, vy sami ten problém máte a někdo další se vám snaží s ním pomoci. Daná zpráva obsahuje nápovědu (informace) - něco, co vám pomůže se v dané situaci lépe zorientovat a následně se rozhodnout.


Sny o smazaném emailu

Shrnutí: Nenechat si poradit

Smazaný email poukazuje na to, že si tvrdohlavě jdete za svými myšlenkami a názory. Někdo z vašeho okolí se vás snažil upozornit na některou důležitou skutečnost, vy jste však jeho varování smetli ze stolu a vůbec se tím nehodláte více zabývat.