VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Připravovat svatbu

(vdávat se, ženit se) Shrnutí: Připravujete se na nadcházející změny

Výklad: Připravujete se na nadcházející životní změny. Na změny, které váš život uvrhnou do rovnováhy. Budete se cítit velmi klidně a vyrovnaně. Životní situace budete řešit s rozvahou.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu svatba , které je k nalezení i v následujících variantách vdávat se, ženit se , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o svatební účasti

Shrnutí: Bojíte se nadcházejících změn

Pokud se vám zdá, že se účastníte svatby, ale sama svatba se vás netýká - tedy že svatbě pouze přihlížíte, pak to znamená, že na vás doléhá stres. Smíšené pocity, klidně i strach ze změn, které se vás nepřímo týkají a které to s sebou přináší.


Sny o svatební hádce

Shrnutí: Váháte nad svým rozhodnutím

Nejste si jisti krokem, který chcete udělat. Chcete udělat změnu, ale nevěříte si a nebo nevěříte osobě blízké, se kterou se rozhodnutí váže. Jste stále na vážkách a nemůžete se rozhodnout. Možná nechcete udělat právě vy ten první krok. Toto dilema postupem času sílí, nakonec si ale budete muset stejně vybrat.


Sny o svatebním prstenu

Shrnutí: Hledáte svou lásku

Snít o svatebním prstenu znamená, že se chcete někomu oddat. Chcete mít pocit jistoty, spolehnutí se na svého partnera a naplno se mu tak oddat. Máte zájem o trvalý a stálý vztah.