VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je čtvrtek, 14. listopadu 2019.
🎁 Svátek mají Mladen a Sáva.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Štír (rok Vepře 豬).

Přestup

(mašina, lokomotiva) Shrnutí: Neumíte si vybrat

Výklad: V životě máte hned několik přání, které si chcete splnit. Vydali jste se určitou cestou, ale možná si nejste jisti, jestli to byl správný výběr. Těkáte mezi jednotlivými sny a neustále měníte rozhodnutí. Opatrně však. Pokud budete neustále měnit rozhodnutí, je možné, že nakonec nedosáhnete ani jednoho snu, který jste si vytyčili.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu vlak , které je k nalezení i v následujících variantách mašina, lokomotiva , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o zmeškaném vlaku

Shrnutí: Propásli jste příležitost

Znamená, že jste právě minuli některý váš dlouhodobý cíl. Měli jste již dlouhou dobu v plánu, že něco uskutečníte, ale vlivem nečekaných událostí z toho nakonec sešlo. To však neznamená, že ona příležitost nepřijde znovu. Je potřeba vyčkat.


Sny o vlakovém zpoždění

Shrnutí: Přehodnocujete myšlenky

Máte plán a máte cíl. Víte čeho chcete dosáhnout a o co usilovat. Zpoždění vlaku vám však dává ještě chvíli prostor na to, abyste mohli své myšlenky zhodnotit a případně přehodnotit, aby nedošlo k ukvapenému rozhodnutí. Např. přehodnocení úvěru, hypotéky a jiných dlouhodobých závazků.


Sny o jízdě opačným směrem

(jízda pozpátku) Shrnutí: Scházíte z cesty pryč

V životě se vám přihodilo něco, co vás posunulo zpět a co vás oddaluje od vysněného snu. Jako příklad můžeme uvést šetření peněz na koupi auta, ale kvůli ztrátě zaměstnání je člověk nucen sáhnout na právě ušetřené peníze. Tím pádem máte mnohem méně peněz než dříve a sen se vám oddaluje.

Neznamená to však ihned selhání, ale jen to, že cesta k vašemu dlouhodobém cíli bude trvat ještě o něco déle.