Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Potrat

Tento výklad patří k heslu
Těhotenství,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

(interrupce)
Shrnutí: Zbytečná bolest, žárlivost

Výklad: Jestliže ve snu podstupujete potrat z vlastní vůle znamená to, že jste ve vztahu, který vám působí bolest. Nerozumíte si s partnerem, ale máte strach odejít.

Jestli naopak jdete na potrat z donucení značí to, že jste ve vztahu psychicky týraná. Váš partner je velký žárlivec.


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu těhotenství, které je k nalezení i v následujících variantách gravidita, mateřství, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o kojení

(kojit dítě)
Shrnutí: Něco vyžaduje vaši pozornost

Sny o kojení symbolizují to, že do vašeho života přišlo něco, co vyžaduje vaši veškerou pozornost a péči. Něco, co se bez vás neobejde a čemu musíte věnovat veškerý svůj čas.


Sny o snaze o otěhotnění

Shrnutí: Toužíte po změně

Snažíte se do svého života začlenit něco nového, váš život chce změnu a vy to víte. Víte jakou, jen jste se zatím ještě nerozhodli tak učinit.

Tento sen lze vyložit velmi podobně jako výše uvedené "těhotenství". Na rozdíl od něj ale k začlenění toho nového životního řádu zatím ještě nedošlo.


Sny o porodu

(zrození, narození)
Shrnutí: Změna životního stylu

Pakliže se vám zdálo o přirozeném porodu bez komplikací, pak je to dobrou známkou. Symbolizuje to zrod něčeho nového, co vám změní dosavadní život. Buď je to něco, co ve vašem životě již nějakým způsobem figuruje nebo v krátké době začne figurovat. Například přijdou noví přátelé, pracovní nabídky, změníte životní styl a podobně.

Pokud se vám zdálo o komplikacích během porodu, pak jde o špatnou zprávu a namísto pozitivních změn přijdou nějaké negativní - např. změna stálého partnera, práce, bydlení, zlozvyky, atp.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)