Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Pokousání psem

Tento výklad patří k heslu
Pes,
kde najdete kompletní seznam výkladů.

Shrnutí: Někdo vás tlačí do kouta

Výklad: Štěkot a pokousání psem ve snu je vlastně taková projekce vašeho obranného reflexu. Někdo vás zahnal do kouta, cítíte se ublížení, zranitelní a bezradní a tak kopete kolem sebe. Je to vaše forma vzdoru a momentálního rozpoložení - bráníte se.


Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu pes, které je k nalezení i v následujících variantách psi, hafan, hafani, štěně, kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.


Sny o psovi na vodítku

Shrnutí: Držíte se na uzdě

Pes na vodítku je typickým příkladem soustředěnosti, vyrovnanosti a naprosté kontrole nad sebou samým. Máte ve zvyku řešit problémy s chladnou hlavou, logicky a důsledně.


Sny o rozzuřených psech

(rozzlobený pes, vzteklý pes)
Shrnutí: Jste podráždění

Jste rozzlobení. Někdo nebo něco vás velmi silně rozhněvalo a toto je forma vaší ventilace. Svou zlobu ventilujete na všechny ve vašem okolí. Stejně rychle jako vás něco rozzuřilo také vychladnete.


Sny o štěněti

(štěňátko, malý psík)
Shrnutí: Příjemné překvapení

Štěně ve vašem snu symbolizuje příjemné překvapení, které na vás čeká. Máte se na co těšit.Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)