VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 22. října 2019.
🎁 Svátek mají Kordula, Korina, Sabina a Sabrina.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Počítačový virus

(pc, laptop, notebook, netbook, tablet, phablet) Shrnutí: Úraz

Výklad: To znamená, že se některá oblast vašeho života "nakazila". Nepodáváte takové výsledky, jaké byste mohli. Příčinou může být např. změna zdravotního stavu.

Sportovec, který byl zvyklý denně trénovat i několik hodin, již nemůže v důsledku poranění trénovat tak, jako to dělával před úrazem.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu počítač , které je k nalezení i v následujících variantách pc, laptop, notebook, netbook, tablet, phablet , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o počítačové myši

Shrnutí: Způsob chování

Ta představuje jistou formu kontroly. Jelikož počítač přeneseně symbolizuje vaše dovednosti, myší je ovládáte (stejně tak i pomocí počítačové klávesnice). Máte nad nimi kontrolu a ovládáte je tak, jak sami v danou chvíli potřebujete.


Sny o tisknutí

Shrnutí: Kreativní myšlení

Používání tiskárny symbolizuje vaše tvůrčí dovednosti. Znamená to, že jste se na něco připravovali, získávali si nějaké podklady, abyste byli schopni pak onu věc uvést do chodu. Samotný proces tištění je tedy uskutečňování vašich nápadů a myšlenek.


Sny o počítačové paměti

(RAM) Shrnutí: Problémy s pamětí

Pokud se vám zdálo ve snu, že jste manipulovali s počítačovými paměťmi, pak to má co do činění s vaší pamětí - vašimi vzpomínkami.

Výměna jedné paměti za jinou vám říká, že je potřeba dopřát si oddech. Že jste se v poslední době naučili obrovské kvantum informací, které nedokážete již dále pojmout. Je to např. v důsledku učení se na přijímací zkoušky, maturitní zkoušku a jiné formy testů.

Nefunkční paměť poukazuje na neschopnost si zapamatovat to, co se právě učíte. Budete muset do učení investovat mnohem více času, než jste si možná původně mysleli. Nevzdávejte se. Nakonec dosáhnete úspěchu.