VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 22. října 2019.
🎁 Svátek mají Kordula, Korina, Sabina a Sabrina.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Pegas

(kobyla, plnokrevník, valach) Shrnutí: Vítězství

Výklad: Okřídlený kůň představuje pocit vítězství z dosaženého cíle. V nedávné době jste po dlouhém úsilí konečně dosáhli vysněného úspěchu a momentálně si užíváte z toho plynoucí slávu a uznání. Okřídlený kůň představuje jakousi euforii z daného vítězství.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu kůň , které je k nalezení i v následujících variantách kobyla, plnokrevník, valach , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o černém koni

(vraník, rap) Shrnutí: Razíte si svá vlastní pravidla

Sen, ve kterém figuruje černý kůň a kterého máte osedlaného, naznačuje dosažení vašich vytyčených cílů pomocí nekalých praktik. Neohlížíte se na druhé a jdete takzvaně "přes mrtvoly". Buďte tedy obezřetní, jaké metody využijete - aby se jednou nevrátily a nepodrazily vám nohy.


Sny o hnědém koni

(hnědák) Shrnutí: Cesta k cíli

Hnědý kůň symbolizuje stav jakési rovnováhy mezi "zlou" a "dobrou" cestou. Neznamená to, že byste se vyloženě neohlíželi na druhé nebo na ně brali zbytečně ohledy při dosahování svých cílů. Zkrátka se umíte přizpůsobit a chopit se (a hlavně využít) nastalé situace. Hnědák je především symbolem vytrvalosti a houževnatosti.


Sny o bílém koni

(bělouš) Shrnutí: Čisté úmysly

Bílý kůň ve snu je vlastně pravým opakem koně černého. Bílý kůň symbolizuje čistotu, pravdu, lásku. To znamená, že svých cílů budete dosahovat nenásilnou formou a přitom budete klást důraz na své okolí, kterému nebudete chtít svými činy ublížit.