VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 20. října 2019.
🎁 Svátek mají Eunika, Kleopatra, Vendelín a Vendelína.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Operace

(špitál, klinika) Shrnutí: Vyřešení sporu

Výklad: Léčba, která zabírá (nebo operace s hladkým průběhem) znamená, že jste v nedávné době čelili problému, který se vám podařilo urovnat.

Naopak ale nevydařená léčba (nebo operace) symbolizuje řešení konkrétního problému, které se vám ovšem nepovedlo. A nebo jste se zaobírali menšími problémy, které ve skutečnosti nic neřeší. Měli byste se na daný problém více soustředit a systematicky jej vyřešit dřív, než bude pozdě.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu nemocnice , které je k nalezení i v následujících variantách špitál, klinika , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o převozu do nemocnice

Shrnutí: Problému se postavíte čelem

Znamená to, že jste se již rozhodli daným sporům čelit a chcete je urovnat. Jste na dobré cestě.


Sny o uzavřené nemocnici

Shrnutí: Nemožnost vyřešit daný spor

Uzavřená nemocnice vás odmítá přijmout. Znamená to, že jste se rozhodli řešit své spory už příliš pozdě. Musíte si se svými starostmi pomoci sami.


Sny o lékaři

(doktor, doktorka, léčitel, léčitelka, lékařka) Shrnutí: Buďte opatrní

Lékař ve snech představuje jistou formu opatrnosti, kterou chováte vůči svému okolí a nejen tak. Musíte dávat pozor nejen na sebe, ale i na své blízké. Nemusí jít nutně o zdravotní stav, ale klidně na vás nebo právě vaše blízké může chystat podvod a jste tu vy, kdo tuto skutečnost prokoukne.
comment
Anonym(odepsat)

Opakovaně se mi zdá, že jsem hospitalizovaná v nemocnici. Dnes se mi zdálo, že se mně během operace zastavilo srdce, doktoři zahájili resuscitaci, která dopadla úspěšně. Někdo mi ale řekl, že už nebudu dlouho žít.