VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 20. října 2019.
🎁 Svátek mají Eunika, Kleopatra, Vendelín a Vendelína.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Neviditelné letadlo

Shrnutí: Jste sami sobě svým pánem

Výklad: Jste pánem svého života. Řídíte si svůj život podle svého a daří se vám, nejste ale schopni překročit svůj vlastní stín. Jste úspěšní, ale zároveň se z úspěchu neumíte radovat. Trochu se ho obáváte, proto byste se raději stáhli do ústraní a přenechali odpovědnost druhým.

Tento výklad snu je podsekcí k hlavnímu heslu letadlo , kde zjistíte dodatečné informace i o dalších výkladech.Sny o letu letadlem

Shrnutí: Nízké sebevědomí

Jsou to obavy. Vaše obavy. Místo toho, abyste vy sami řídili svůj život, své myšlenky a vize, vidíte, jak je řídí a naplňují druzí. Máte z toho výčitky a zároveň i nepříjemný pocit z toho, jak nabírají na rychlosti a postupně se vám vzdalují. Máte strach, že jim nestačíte a ani stačit nebudete.


Sny o zmeškaném letu

Shrnutí: Jste velmi pracovně vytíženi

Pohráváte si s mnoha myšlenkami, které nestíháte uskutečňovat. Nic se vám nedaří a co můžete, to pokazíte nebo promeškáte. Ztrácíte se v tom, že nevíte co dřív a díky tomu většinu příležitostí jen promarníte.


Sny o vzletu letadla

Shrnutí: Začínáte si plnit sny

Svůj život máte pevně v rukou a začínáte uskutečňovat všechny své vize a myšlenky. Stejně jako letadlo vzlétá, tak i váš život bude mít stoupající tendenci. Zkrátka teď je ten moment, kdy se vám bude dařit.